Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijos (LASF) ataskaitininėje-rinkiminėje konferencijoje prezidento krėslas vieningu balsavimu ketvirtą kadenciją buvo vėl patikėtas Arminui Murauskui.
Konferencijoje dalyvavo garbingas svečias – Lietuvos Aeroklubo prezidentas Jonas Mažintas.Jis įteikė Lietuvos Aeroklubo apdovanojimus aukščiausių rezultatų praėjusių metų varžybose pasiekusiems meistrams: Žilvinui Lidžiui, Arvydui Kačanauskui ir Aurimui Bezarui. Šie pilotai Maskvoje vykusiame Jak-52 tipo lėktuvų pasaulio čempionate iškovojo trečią komandinę vietą. Taip pat apdovanojimus gavo tarptautinės kategorijos varžybų teisėja Violeta Gedminaitė, aktyvus akrobatas ir varžybų organizatorius Vilniaus Dariaus ir Girėno aeroklubo vadovas Donaldas Bleifertas, Kauno Aleksoto aerodromo direktorius ir aviacijos istorijos puoselėtojas Eugenijus Raubickas bei kiti aktyvistai.
Jonas Mažintas atsakė į dalyvių kritinius klausimus, kurie buvo adresuoti asmenims, teikusiems Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų renginių priemonių planą Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80 metų sukakčiai paminėti. Anot pilotų, iš plane patvirtintų valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų 44 priemonių neįtarsi, kad S.Darius ir S.Girėnas buvo lakūnai.

Tai pademonstravo, kad pilotams akrobatams yra svarbus patriotinis bei istorinis mūsų tautos paveldas. Parodomuosius skrydžius liepos mėnesį jie organizuos ne tik Kaune, Aleksoto aerodrome, kur erdvės istoriškai įpareigoja (čia buvo laukiama parskrendant didvyrių), bet ir Vilniaus Dariaus ir Girėno aeroklube.
Būtent, Vilniaus angaruose, Kyviškėse, pastaraisiais metais rikiuojasi perspektviausias akrobatinis oro laivynas: privatus lėktuvas “Extra”, neseniai įsigytas klubo lėktuvas Su-26 ir kapitaliai suremontuotas Jak-55M bei techniškai tvarkingi net trys Jak-52 akrobatiniai orlaiviai.
Neatsitiktinė aliuzija į S.Dariaus ir S.Girėno žygį yra ir tai, kad Vilniuje pilotai treniruosis, rengdamiesi Europos akrobatinio skraidymo standartinės kategorijos čempionatui, kuris vyks vasaros pabaigoje Lenkijoje – šalyje, kur žuvo mūsų tautos didvyriai.
Tose varžybose Lietuvos garbę ketina ginti penki, o jei bus gautos lėšos, galbūt net septyni akrobatinio skraidymo meistrai.