sportas.info 2013 m. vasario 6 d. 14:52 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Varžybų dalyviai klimpo sniego pusnyse

"Nemuno žiedo" sprinto ir slalomo čempionato dalyviams gamta iškrėtė dar vieną pokštą

"Nemuno žiedo" sprinto ir slalomo čempionato lenktynės.
Žilvino Drevinsko nuotr.
"Nemuno žiedo" sprinto ir slalomo čempionato lenktynės.
   
Praėjusiame lenktynių etape lenktynininkus užklupo pūga, o šį kartą, visą parą prieš lenktynes, gausiai snigo, todėl vietomis trasa buvo padengta storu sniego sluoksniu.

Renginio dalyviai skundėsi nenuspėjama trasa. Vietomis padangos, turėdamos gana gerą sukibimą, staiga jį visiškai prarasdavo ir automobilis imdavo slysti iš trasos. Šį kartą ne vienam dalyviui teko pabuvoti už idealios trajektorijos ribų. O sprinto lenktynėse pranašesni buvo lėtesni ir atidesni lenktynininkai.

"Nemuno žiedo" sprinto rungtyje tarp visais keturiais ratais varomų automobilių greičiausias buvo Ugnius Žiedavičius su "Mitsubishi Lancer X".

Priekiniais varomais ratais automobilių klasėje nuo persekiotojų net penkiomis sekundėmis atsiplėšė Rokas Imelinskas su "Opel Astra". O štai galinius varomus ratus turintys automobiliai, dėl suprantamų priežasčių, buvo kur kas lėtesni. Šioje klasėje greičiausiai trasą įveikė Andrius Vasiliauskas su BMW.

Tai buvo septintasis, priešpaskutinis, "Nemuno žiedo" sprinto čempionato etapas. Todėl dalyviai jau skaičiuoja paskutines galimybes susirinkti taškus ir laimėti visą čempionatą. Visais keturiais ratais varomų automobilių klasėje kol kas, vos 8 taškais išsiveržęs į priekį, laimi Ugnius Žiedavičius su "Mitsubishi Evo". Jam į nugarą kvėpuoja Simonas Urbonas su Subaru Impreza. Priekiniais varomais ratais automobilių klasėje tvirtai lyderio pozicijas laiko Vidas Valuckas su "Renault Clio". Jis nuo artimiausio persekiotojo turi net 31 taško persvarą. Kadangi maksimalus etape gaunamų taškų keikis yra 25, tai Vidas čempionato pergalę jau turi savo kišenėje.Visiškai kita situacija yra galiniais varomais ratais automobilių klasėje. Du pirmus BMW automobilius skiria vos 3 taškai. Vos daugiau taškų yra surinkęs Tadas Viliūšis. Tačiau visus šansus jį aplenkti turi ir Karolis Pakrosnis. Todėl lemiama kova aštuntame čempionato etape jie išsiaiškins, kas greitesnis šioje klasėje.

Ne ką mažesnės batalijos vyko ir slalomo trasoje. Čia smarkiai keitėsi ratų sukibimas su kelio danga. Todėl lenktynių lyderiai ėmėsi taktinių gudrybių, vis atidėliodami savo startą ir laukdami, kol kiti dalyviai nuvalys trasą.

Priekiniais varomais ratais automobilių klasėje praeitą sekmadienį greičiausias buvo Justinas Akelis su lengva "Honda CRX". Galiniais varomais ratais automobiliu geriausiai pasirodė Aurimas Mištautas su BMW 325, o visais varomais ratais automobiliu nepavejamas buvo Remigijus Orvydas su Subaru.

Slalomo čempionato įskaitoje jau beveik visi taškai ant „i“ sudėlioti, lyderiai labai aiškūs. Priekiniais varomais ratais klasėje savo persekiotojus net 40 taškų lenkia Justinas Akelis su Honda CRX. Galiniais ratais varomų automobilių klasėje 29 taškais į priekį įšsiveržęs Jonas Skrebūnas su "Ford Sierra". O visais keturiais ratais varomų automobilių klasėje Evaldas Kazlauskas su "Audi 80" artimiausią persekiotoją lenkia net 48 taškais.

Paskutinis, aštuntasis, čempionato etapas ko gero vyks jau kitomis oro sąlygomis. Todėl organizatoriai kviečia visus savo jėgas pabandyti vasario 10 dieną laisvoje treniruotėje, važiuojant ant pažliugusio, tirpstančio sniego.
Daugiau naujienų iš kategorijos Auto, moto
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas