sportas.info 2013 m. vasario 15 d. 21:20 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

"Sezono viduryje tikrai nebankrutuosime"

Nors ketvirtadienį LFF patvirtino, kad A lygoje žais devynios komandos, tai gali būti ne galutinis sprendimas. Tapti 10-ąja ekipa trokšta "Trakai"

"Trakai" pernai užėmė ketvirtąją vietą pirmojoje lygoje
tfk.lt nuotr.
"Trakai" pernai užėmė ketvirtąją vietą pirmojoje lygoje
Ketvirtadienį posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas patvirtino, kad aukščiausiame šalies futbolo divizione varžysis 9 komandos. Šiandien buvo ištraukti burtai ir sudarytas preliminarus tvarkaraštis. Tačiau paaiškėjo, kad į A lygą prašosi ir dešimtasis dalyvis – “Trakų” futbolo klubas. Šiandien trakiškiai kreipėsi į LFF su prašymu startuoti stipriausiame divizione, - rašo portalas penalty.lt

Lauks verdikto

Žinią apie ketinimą žaisti A lygoje penktadienį vakare portalui Penalty.lt patvirtino ir “Trakų” komandos treneris Vytautas Jančiauskas.

“Mes pateikėme prašymą LFF. Kadangi praėjusiais metais aukštesnes vietas I lygoje užėmusios komandos tokia teise nepasinaudojo, nutarėme, jog galime pabandyti mes”, – teigė V.Jančiauskas.

Trakų klubas lauks LFF verdikto. Federacija atsakymą turėtų pateikti kitos savaitės pradžioje.

Tiesa, trakiškiai čempionatą gali pradėti su taškų nuobauda, nes šiuo metu negali įgyvendinti visų A lygos licencijavimo reikalavimų.

V.Jančiauskas sakė, kad komanda ketina stiprintis: “Mūsų tikslas būti konkurencingais, tad privalėsime stiprintis. Tiesiog laukiame LFF verdikto. O patekę į A lygą neketiname vilktis lentelės uodegoje – norėtume išlaikyti intrigą.”Bankroto nebijo

"Trakų" sporto direktorius Artūras Steško sportas.info tvirtino, kad ir su tokia komanda, kokia "Trakams" atstovavo pernai pirmojoje lygoje, klubas paskutinės vietos neužimtų.

"Dabartinė mūsų komanda tikrai nėra žemesnio lygio negu Tauragės "Tauras" ar Alytaus "Dainava". Aišku dėl pirmų vietų mes nekovosime, bet paskutiniai irgi neturėtume būti. Kadangi mes ruošėmės pirmajai lygai, iš karto šokti į A lygos traukinį nebus lengva, bet dėl aštuntosios vietos kovoti mes tikrai galėtume šia sudėtimi," - kalbėjo A. Steško.

Iki gegužės mėnesio klubas žais Vilniuje, LFF stadione, kaip jis darė ir pernai pirmojoje lygoje. Nors Trakų stadionas neatitinka A lygos reikalavimų, vietos klubo sporto direktorius tikisi susitarti su LFF, kad klubas nuo gegužės galėtų žaisti namuose.

"Mūsų stadionas, jo rūbinės - tikrai neblogo lygio. Minusus patvarkyti irgi įmanoma. Šiuo metu turime tik 300 sėdimų vietų, bet tikiuosi, kad LFF pareikalaus kelis šimtus kėdžių sumontuoti iki mūsų pirmų rungtynių, o tai - įmanoma. Aš labai norėčiau, kad žaistume namuose. Atvažiuotų į Trakus "Žalgiris", susirinktų žiūrovai iš Trakų, Lentvario, Aukštadvario - visų apylinkių. O kas Vilniuje eitų mūsų žiūrėti?" - kalbėjo A. Steško.

Sporto direktorius tikino, kad "Trakai" tikrai atlaikytų A lygos išbandymą finansams, dėl ko nuogastavo pernai aukštesnes vietas A lygoje užėmę Jonavos "Lietavos" ir Kėdainių "Nevėžio" klubai.

"Jei jau nutarėme eiti į A lygą, tikrai taip, kaip pernei REO - sezono viduryje - nebankrutuosime. Nes mūsų klubo prezidentas visada į gyvenimą žiūri realiai. Jis žino, kiek gali skirti pinigų. Ir įsipareigojimus mes įvykdysime," - įsitikinęs A. Steško.

"Trakų" klubo prezidentas ir pagrindinis rėmėjas yra verslininkas Janas Nevoina.

"Tikrai tikiuosi, kad LFF Vykdomasis komitetas, kad vakar ir padaręs nutarimą dėl devynių komandų A lygoje į mūsų prašymą atsižvelgs. Nes nelyginiu komandų skaičiumi yra nepatenkinti visi A lygos klubai," - pagrindė "Trakų" viltis klubo sporto direktorius.

Pradėtų maču su "Žalgiriu"


Jeigu "Trakų" norai išsipildytų, šiai komandai jau pirmąjame ture tektų vykti į svečius pas galingą varžovą - "Žalgirį".

Ketvirtadienį LFF patalpose buvo ištraukti burtai, lėmę kuri komanda kada su kuria rungsis. Pagal juos pirmame ture kovo 9-10 dienomis susitiks: Klaipėdos "Atlantas" - Marijampolės "Sūduva", "Šiauliai" - Gargždų "Banga", Tauragės "Tauras" - Pakruojo "Kruoja", Alytaus "Dainava" - Panevėžio "Ekranas".
 


Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas