Marytė Marcinkevičiūtė 2016 m. lapkričio 29 d. 12:05 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šventinį vakarą papuošė sporto legendos

Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždaryme – ir kalbos apie darbus, ir apdovanojimai, ir scenos profesionalų atliekamos dainos.

Šventės akimirka.
Šventės akimirka.
   
Lengvosios atletikos asociacija surengė sezono uždarymo vakarą restorane „Marceliukės klėtis“ ir pakvietė įžymius sportininkus, teisėjus, Seimo narius, rėmėjus
 
Pagrindinis šio iškilmingo vakaro iniciatorius – LAA valdybos pirmininkas ir rinkodaros direktorius, praeityje puikus lengvaatletis  Algirdas Maldūnas, kuris buvo ir šventės scenarijaus autorius.   

Šventinis koncertas  

Susirinkusiems dainavo operos solistas Darius Kairys, kuris išjudino visus ir kvietė su juo kartu dainuoti. Akordeonu grojo didelis lengvosios atletikos entuziastas metikas Antanas Pociūnas. Tai buvo tikras profesionalių atlikėjų koncertas, kurio pasiklausyti ateidavo ir kitose „Marceliukės klėčio“ salėse vakarą leidžiantys vilniečiai. 

Vienas stalas buvo skirtas dovanoms: gėlių puokštėms, 2017 m. asociacijos kalendoriams, „Stiklitos“ atminimo medaliams ir prizams, „Gijos“ dovanoms.  

O ant stalų – rėmėjų „Rokiškio sūris“ sūreliai, „Vilniaus alus“ produkcija, kitoje salėje -  lietuviški patiekalai. 

Metai buvo geri 

Vakarą pradėjęs Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas, Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministro pavaduotojas Algirdas Šešelgis sakė, kad tai – tradicinis renginys, kurio metu galima pasidalinti mintimis, įspūdžiais apie šiemet įvykusius renginius, pakalbėti apie ateities planus. 

„Šie metai buvo neeiliniai: praūžė olimpinės žaidynės, kurios sukėlė daug emocijų, kalbų, abejonių.  Nepaisant pakankamai sudėtingų sąlygų, Lengvosios atletikos asociacija išliko stabili ir netgi kokybiškai sutvirtėjo. Jeigu anksčiau apsiribodavome varžybomis Vilniuje, tai šiemet turėjome nuostabius renginius regionuose: Birštone, Kaišiadoryse, Raudondvaryje, kurios sutraukė daug dalyvių ir vietos valdžios dėmesio“, - kalbėjo A. Šešelgis. 
 
Jis metus Lengvosios atletikos asociacijai pavadino neblogais. LAA prezidentas džiaugėsi gausiai susirinkusiais, dėkojo visiems, kurie buvo kartu ir neabejingi tai sporto veiklai, kurią propaguoja Lengvosios atletikos asociacija. 

Vakarą papuošė legendos

Sezono uždarymo vakaro legendos – pasaulio rekordininkės šuolininkė į tolį Vilhelmina Bardauskienė ir 400 m barjerinio bėgimo atstovė Ana Ambrazienė bei Tokijo olimpinių žaidynių rekordininkas, 3000 kliūtinio bėgimo meistras Adolfas Aleksiejūnas. 

Jie visi sėdėjo kartu ir jiems įspūdžių užteko visam vakarui. Legendos ne tik buvo apdovanotos, bet ir kitus apdovanojo.  

„Tikrai norisi pasidžiaugti, kad Lengvosios atletikos asociacijos veikla yra gyva, matoma ir jai sekasi. Mūsų gimnazijose tikrai yra talentingo jaunimo, kurį sujudina, sukrutina  ir išryškina  Lengvosios atletikos asociacija, rengdama gimnazistų varžybas. Lengvoji atletika yra daugiabriaunė, didžiulė amplitudė, tačiau joje visiems yra vietos, nes lengvoji atletika – visų sporto šakų pagrindas“ – sakė V. Bardauskienė. 
 
 Įžymioji lengvaatletė vakaro metu prasitarė, kad ji pagaliau – močiutė. Auga vienerių metukų anūkė Miglė Bardė. „Tai mano sūnaus Manto, kuris pakeitė pavardę, dukrytė“, - sako V. Bardauskienė. 


 
Asociacija atlieka didelį darbą

Su lengvaatlečiais buvo ir Seimo nariai Artūras Skardžius bei Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas Algirdas Sysas. 
 
„Asociacija ne tik šauniai rengia varžybas, bet ne ką prasčiau aptarinėja ir metų rezultatus. Asociacija atlieka didelį darbą, tauta juda, kruta – jau tai, kad asociacija skatina  sportuoti gimnazijų, kolegijų jaunimą, yra puiku", - teigė A.Skardžius. Jis LAA linkėjo nenuleisti aukštai iškeltos lengvosios atletikos vėliavos.

Šiemet jau 20 metus Seimo priesaiką priėmęs A. Sysas yra įsitikinęs, kad visas asociacijos judėjimas nebūtų toks pilnakraujis ir uždegantis, jeigu nebūtų entuziastų, rėmėjų, olimpinių čempionų. 
 
Vakaro metu buvo apdovanoti ir jubiliatai Romas Bernotas bei Stanislovas Bidva, kuris pradėjo teisėjauti LAA rengiamose varžybose.   

Rėmėjai irgi sportuoja 

LAA rėmėjai yra ne tik dideli lengvosios atletikos gerbėjai, lankosi įvairiose varžybose, bet ir patys sportuoja. 

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ generalinis direktorius Algimantas Raščius vasarą žaidžia golfą, šio žaidimo įgūdžius lavina ne tik golfo aikštynuose, bet netgi ir namuose.

Bendrovės „Langvarta“ direktorius Valdas Kabišius mėgsta vaikščioti gamtoje, pažaisti krepšinį. 

Mezgimo įmonių grupės „Gija“ direktorius bei sambūrio „Gerumo ąžuolas“ įkūrėjas ir lyderis Valdas Pacevičius (šiam sąjūdžiui priklauso ir kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus) anksčiau aktyviai žaidė krepšinį, o dabar – tenisą.

Jis į vakarą kartu su „Gerumo ąžuolas“ nariu, buvusiu ilgamečiu darbo biržos vadovu, jaunystėje aktyviai žaidusiu futbolą Alytuje Vidu Šlekaičiu atvažiavo ne tuščiomis: LLA vadovams A. Šešelgiui ir A. Maldūnui padovanojo knygas  „V. Adamkaus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“ su Prezidento autografais. 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas