rankiniolyga.lt 2020 m. vasario 15 d. 22:17 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Vilniečių portugalui – mėlynoji kortelė

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko net ketverios rungtynės. Trejas laimėjo šeimininkai, namie krito tik “Kauno Ąžuolas-KTU”.

Mačo Klaipėdoje akimirka.
Mačo Klaipėdoje akimirka.
Šiauliuose “SC Dubysa” įveikė HC “Utena” rankininkus 36:32 (18:12). Klaipėdos “Dragūnas” nugalėjo HC “Vilnius” komandą 36:33 (16:16). Dzūkijos sostinėje Alytaus “Varsa-Stronglasas” įrodė savo pranašumą prieš Kauno “Granito-Kario” rankininkus 31:28 (13:14). O Garliavoje “Kauno Ąžuolas-KTU” nusileido VHC “Šviesa” rankininkams – rungtynės baigėsi rezultatu  33:38 (15:16).

Dzūkijoje – antausis “Granitui
 
Alytuje vyko tikra apylygių komandų dvikova. Pirmojo kėlinio metu nebuvo aiškaus lyderio (3:2, 6:7, 10:9, 11:12). Kėlinys baigės nežymiai pirmaujant svečių komandai – 14:13.
 
Antrojo kėlinio pradžioje “Granitui” pavyko išlaikyti savo persvarą. Tačiau kėlinio antroje pusėje rezultatas vėl buvo lygus ir dzūkai pradėjo sverti rezultatą į savo pusę (20:20, 25:22). Rungtynės baigėsi “Varsos-Stronglaso” pergale 31:28.
 
“Džiaugiamės. Tai – svarbūs taškai po skaudžių pralaimėjimų. Visi stengėmės, atidavėme daug jėgų, bet pavyko išplėšti pergalę, kuo tikrai džiaugiamės. Net dėl raudonos kortelės pašalintas Aurelijus Sabonis per daug mūsų ryžto nepakeitė. Kovojome ir turime rezultatą”, – teigė “Varsos-Stronglaso” vartininkas Rytis Cipkus.
 
“Sveikinu varžovus su gražia pergale. Ji mums, deja, išsprūdo. Neįvertinome kai kurių situacijų, darėme klaidas įtemptose rungtynėse, praradome iniciatyvą ir tokį rezultatą turime. Labai neliūdime ir ruošimės ateinančioms kovoms”, – rungtynes pakomentavo “Granito-Kario” rankininkas Paulius Zėringis.
 
Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Remigijus Čepulis ir Nedas Buronko – po 6, Ridas Čeginskas – 5, Aurelijus Sabonis – 4, Gintautas Adamkevičius – 3, Rokas Lastauskas ir Edvinas Grėbliūnas – po 2, Irmantas Asakavičius, Tautvydas Petrušauskas ir Arnas Lubauskas – po 1.DRA-VIL3

Kauno “Granitas-Karys”: Tadas Bučinskas – 7, Paulius Šarkauskas – 6, Modestas Štarolis – 4, Karolis Dambrauskas – 2, Marius Kairys – 1.

Klaipėdoje – 18 pašalinimų iš aikštelės ir mėlyna kortelė
 
Šiurkšti ir įtempta kova vyko Klaipėdoje. “Vilniaus” žaidėjai po sunkesnės pradžios persvėrė rezultatą į savo pusę. Rezultatą aikštelės šeimininkams vis tik pavyko išlyginti ir į pertrauką komandos ėjo švieslentei rodant 16:16.
 
Po pertraukos pailsėję dragūniečiai bandė persverti rezultatą savo pusėn, tačiau reikšmingos persvaros susikrauti nepavyko (20:18, 23:23, 27:26). Paskutinėmis kėlinio minutėmis klaipėdiečiams pagaliau pavyko susikrauti apčiuopiamą persvarą ir ją išlaikyti iki kėlinio pabaigos (32:27, 35:31). Rungtynės baigėsi rezultatu 36:33.
 
Šiose rungtynėse 2 minučių nuobauda buvo skirta iš viso 18 kartų, susirinkę po tris nuobaudas aikštelę turėjo palikti “Dragūno” aukštaūgiai Gytis Šmantauskas ir Lukas Vanagas. Taip pat „Vilniaus“ legionierius portugalas Federico Jaime Germanas už nesportišką elgesį gavo pirmąją šį sezoną mėlynąją kortelę, tai – griežčiausia nuobauda rankinio aikštelėje, už kurią gresia bauda ir pašalinimas iš kelių kitų rungtynių.
 
“Stengėmės kovoti, o rungtynės baigėsi kaip baigėsi. Manau, pagrindinė to priežastis – ne pilna komandos sudėtis. Neturėjome tiek daug žaidėju pakeitimui, aš ir pats turėjau žaisti vienas. Perėmėme priešininkų primestą žaidimą ir su juo nesusitvarkėme. Taip dažniausiai ir būna, kai komanda pradeda žaisti ne savo žaidimą”, – neslėpė HC “Vilnius” vartininkas Donatas Žebelys.
 
“Gynyba, mano manymu, dirbo neblogai, tačiau apie mus, vartininkus, to pasakyti negalėčiau. Kažkur komandoje nesusikalbėjome ir reikės analizuoti rungtynių įrašą, kad matytume esmines savo klaidas. Puolimas irgi buvo su klaidomis, tačiau pavyko išplėšti pergalę”, – trumpai komandos žaidimą apibūdino “Dragūno” vartininkas Benediktas Pakalniškis.
 
Klaipėdos „Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas – 9, Deividas Virbauskas – 7, Laurynas Simonavičius – 6, Gintaras Cibulskis – 5, Gytis Šmantauskas – 4, Mykolas Lapiniauskas – 4, Arvydas Bučius – 1.

HC „Vilnius“: Vaidas Drevinskas – 11, Martynas Žala – 9, Martynas Lapinskas – 6, Robertas Skobas ir Domantas Raudonius – po 3, Deivydas Matulis – 1.


VHC “Šviesa” įveikė “ąžuolus”
 
Pirmasis kėlinys buvo apylygis, didžiąją kėlinio dalį iniciatyva buvo “Šviesos” pusėje. Pirmasis kėlinys baigėsi taip pat svečiams pirmaujant 16:15.
 
Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo didinti persvarą, kol ją padidino iki 5 įvarčių ir arčiau priešininkų nebeprisileido. Rungtynės baigėsi rezultatu 33:38.
 
“Su tiek klaidų puolime ir tiek neįmestų metimų prieš “Šviesą” laimėti neįmanoma”, – trumpai reziumavo “Kauno Ąžuolo–KTU” treneris Darius Talačka.
 
“Žaidėjai žaidė tiksliai taip, kaip planavome. Tad tokio žaidimo ir rezultato ir tikėjomės. Džiaugiamės pergale – svarbūs taškai”, – nedaugžodžiavo ir VHC “Šviesa” treneris Raimondas Maldžius.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Karolis Jankauskas – 10, Mantas Sturonas – 7, Arminas Stankūnas – 6, Aurimas Balčiūnas – 5, Vilius Juozaitis – 4, Edvinas Balčiūnas – 1.

VHC “Šviesa”: Karolis Antanavičius – 8, Laurynas Palevičius – 7, Tadas Rasakevičius – 5, Valdas Drabavičius – 4, Karolis Bliuvas – 3, Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa, Rosvaldas Ramunis ir Šarūnas Ugianskis – po 2, Taurintas Markiavičius, Domantas Pukas ir Rytis Paškevičius – po 1.
 
Šiauliuose – antra “Dubysos” pergalė
 
Rungtynės Šiauliuose prasidėjo įprastai. Kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidžia apylygiai, o nuo antros pusės išryškėja lyderis. Taip nutiko ir šį kartą. “Utenos” rankininkams kurį laiką pavyko išlaikyti gerą tempą ir turėti nežymią persvarą prieš aikštelės šeimininkus – (2:3, 7:7, 8:10). Tačiau šiauliečiai pabudo ir nuo 18 minutės priešininkams leido įmesti tik vieną įvartį (9:11, 15:12, 17:12). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:12.
 
Šią 6 įvarčių persvarą šiauliečiams antrąjį kėlinį pavyko išlaikyti  ir dar padidinti (21:15, 26:19, 31:22). Nors kėlinio antroje pusėje uteniškiams pavyko aptirpdyti šį skirtumą, tačiau iki rungtynių pabaigos to padaryti nepavyko. Komandų akistata baigėsi rezultatu 36:32.
 
“Rungtynes vertinu gerai, laimėjome. Tačiau mūsų žaidime tikrai yra ką tobulinti, pirmą kėlinį vargome, kol įgavome pranašumą, tada greitomis atakomis pavyko susikurti saugesnę persvarą ir ją iki rungtynių galo išlaikyti”, – po rungtynių teigė “SC Dubysa” žaidėjas Aivaras Budrys.
 
“Sunkios rungtynės, neturėjome daug žaidėjų, tai žaidėme drausmingą lėtą žaidimą ir pirmąsias 20 minučių sekėsi gana neblogai. Vėliau jauniems žaidėjams pritrūko patirties, praleidome kelis įvarčius, o kai jau pradėjome atsitiesti, pritrūkome laiko”, – rungtynių eigą apibūdino HC “Utena” žaidėjas Andrius Katinas.
 
Šiaulių “SC Dubysa”: Donatas Stripeika – 8, Tomas Baliutavičius – 7, Justas Mielenis – 5, Aivaras Budrys – 4, Gedvinas Jocas, Domantas Stripeika ir  Arūnas Tribė – po 3, Robertas Ramašauskas – 2, Andrius Vaitiekūnas – 1.

HC “Utena”: Eimantas Sinkevičius – 14, Karolis Ubeika – 10, Kasparas Ubeika – 3, Žygimantas Vainalavičius ir Ernestas Domkus – po 2, Andrius Katinas – 1.
 
Artimiausios rankinio lygos rungtynės vyks jau ateinantį trečiadienį – tuomet Garliavoje “Kauno Ąžuolas – KTU” priims Klaipėdos “Dragūną”, o sostinėje VHC “Šviesa” susigrums su Kauno “Granitu-Kariu”.
Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas