hockey.lt 2020 m. kovo 4 d. 09:21 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Favoritai sutrypė varžovus 17:0

Nuo pirmos iki paskutinės sekundės situaciją kontroliavęs "Kaunas Hockey" pusfinalį pradėjo įspūdinga pergale (VIDEO).

„Kaunas Hockey“.
hockey.lt nuotr.
„Kaunas Hockey“.
Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo pusfinalio kovos.
 
Pirmose pusfinalio rungtynėse Kaune reguliariojo sezono nugalėtojai „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai net 17:0 sutriuškino jungtinę Kauno ir Klaipėdos „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą. Po šios pergalės serijoje iki trijų pergalių jie įsiveržė į priekį 1:0.
 
Pirmasis rungtynių įvartis krito jau penktąją mačo minutę, kai tiksliai į viršutinį vartų kampą iššovė Kirylas Danilenko (04:26).  Iškart po įvarčio „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ ekipa pažeidė taisykles, o atsilaikyti mažumoje jiems nepavyko. Kiekybinę persvarą išnaudojo Konstantinas Isajevas (05:26, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Aleksejus Nikulinas). Negana to, jau kitoje atakoje tiksliai į vartus atakavo Sevelijus Morozovas (05:46, rez. perd. K. Isajevas).
 
Trys greiti įvarčiai lėmė vartininkų keitimą jungtinėje ekipoje. Lukas Jakšys vietą ant ledo užleido Kristupui Pranckiečiui. Kiek stabilizavus žaidimą „Baltų Ainiai–HC Klaipėdos“ ledo ritulininkai gavo progą dvigubai kiekybinei persvarai, bet Maksimo Ponomarenko gynybos įveikti jiems nepavyko, o vos sugrįžus penktajam varžovų ledo ritulininkui į jų vartus krito dar vienas įvartis. Pasižymėjo puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Grigorijus Vorobjovas (09:29, rez. perd. Eduardas Čekmariovas).
 
Solidų pranašumą įgiję „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynes, o jų oponentai savo progų ieškodavo retose atakose. Galiausiai kėlinio pabaigoje K. Danilenko pakartojo savo pačio metimą bei pirmajame kėlinyje pelnė penktąjį komandos įvartį (19:02, rez. perd. Žygimantas Girdžius, V. Jagelavičius).
 
Prasidėjus antrajam kėliniui jau „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ komanda užsidirbo dvi pražangas, o jų varžovai savo dvigubą kiekybinę persvarą išnaudojo – Vasiliijus Fedotovas gavo ritulį pavojingoje zonoje bei neklydo pasiųsdamas ritulį į K. Pranckiečio ginamus vartus (23:30, rez. perd. G. Vorobjovas, E. Čekmariovas).
 
Netrukus savo meistriškumą jau pademonstravo E. Čekmariovas (25:36, rez. perd. Lukas Žukauskas) – rezultatyviausias lygos žaidėjas gražiu reidu apžaidė ne tik varžovų gynėją, bet ir vartininką bei papildė ir taip gausią savo įvarčių sąskaitą Lietuvos čempionate.
 
Reguliaraus sezono nugalėtojai ir toliau nepaisydami persvaros kūrė progas prie varžovų vartų. Galiausiai tai virto dar vienu įvarčiu: nors pirmuoju bandymu kauniečiai neišnaudojo savo progos, vėliau Vytautas Jagelavičius (30:34, rez. perd. L. Žukauskas, V. Fedotovas) pasinaudojo tuo, jog vartininkas buvo pametęs ritulio buvimo vietą ir pasiuntė jį į vartus.
 
Kėlinio pabaigoje „Kaunas Hockey“ dar kartą privertė varžovus prasižengti, o daugumoje jie ir vėl rodė savo klasę. Neišnaudojus kelių gerų progų, galiausiai ritulys atiteko E. Čekmariovui, o šis neklydo, pelnydamas dar vieną įvartį (36:16, rez. perd. L. Žukauskas, G. Vorobjovas). Tuo „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ problemos antrajame kėlinyje nesibaigė – dar vieną pražangą jų oponentai pavertė dar vienu greitu įvarčiu. Iš toli galingai iššovusio komandos draugo metimą pataisė Arnas Palšauskas (39:19, rez. perd. K. Isajevas, A. Nikulinas), kuriam išnaudoti daugumą prireikė vos trijų sekundžių.
 
Trečiojo kėlinio pradžioje „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ ekipos ledo ritulininkai gavo retą progą pažaisti daugumoje bei atliko keletą metimų į oponentų vartininko ginamus vartus. Visgi, už per didelę koncentraciją prie varžovų vartų jie buvo nubausti – K. Danilenko mažumoje pasiekė „hat-tricką“ (43:25).

 
Kiek vėliau savo antrąjį įvartį rungtynėse pelnė K. Isajevas, kuriam dar kartą pavyko pralaužti trečiajame kėlinyje ant ledo sugrįžusio L. Jakšio gynybą (45:32, rez. perd. S. Morozovas), o iš aštraus kampo pasižymėjęs E. Čekmariovas prisijungė prie tris įvarčius pelniusio komandos draugo (47:47, rez. perd. L. Žukauskas, Dmitrijus Babičius).
 
Dar vieną įvartį „Kaunas Hockey“ klubui pelnė S. Morozovas, kuris surado plyšį oponentų vartininko ginamų vartų artimajame kampe (53:37, rez. perd. K. Isajevas). Iki mačo pabaigos likus žaisti penkias minutes geriausią progą rungtynėse susikūrė „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ ekipa, kurios narys pabėgo vienas prieš varžovų vartininką. Visgi, Mariaus Černiausko metimą atrėmė ir toliau nepriekaištingai žaidęs M. Ponomarenko.
 
Galiausiai mačo pabaigoje eilė pražanga virto ir penkioliktuoju įvarčiu į jungtinės komandos vartus. Šaltakraujiškai progą išnaudojo V. Jagelavičius (57:06, rez. perd. K. Danilenko, A. Nikulinas). Po šio įvarčio „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ gynyba visiškai sugriuvo, o tuo „Kaunas Hockey“ pasinaudojo maksimaliai. Dar du įvarčius pelnė A. Palšauskas (58:20) ir Tomas Ežerskis (58:41, rez. perd. K. Danilenko, Petras Nausėda).
 
Jau rytoj savo pusfinalio seriją pradės „Hockey Punks“ ir „Geležinio Vilko“ komandos. Rungtynių Vilniaus „Pramogų“ arenoje startas 20:15 val.
 
Po rungtynių „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ puolėjas Donatas Vitte neslėpė, kad šiose rungtynėse kažko tikėtis buvo sunku, kadangi vakar jų komandos treniruotėje dalyvavo vos šeši žaidėjai.
 
„Viskas prasideda nuo požiūrioo – jei treniruotėse dirbsime su tokiu žaidėjų kiekiu, nemanau, kad laimėti bus įmanoma. Reguliariajame sezone galbūt buvo kitoks nusiteikimas – vakar treniruotėje buvome šešiese, o tai buvo prieš rungtyninė treniruotė. Tikrai nežinau, ar galima kažką laimėti, kai treniruojiesi šešiese. Neįmanoma padirbti nei su dauguma, nei su kažkuo kitu – nėra nusiteikimo“, - po mačo kalbėjo puolėjas.
 
Jungtinė komanda serijoje atsilieka 0:1, o prieš kitus mačus D. Vitte buvo įsitikinęs, kad jo komandai reikalinga disciplina.
 
„Žinoma, kad į kitus mačus neisime nuleidę rankas, reikės stengtis ir bandyti kažkaip laimėti. Reikia nusiteikimo darbui, turi būti disciplina rūbinėje, treniruotėse ir per varžybas. Iš vienas kito klaidų juoktis negalima.“
 
 
 
Pergalingose rungtynėse tris kartus pasižymėjęs K. Danilenko po mačo pripažino, jog tokios sėkmingos mačo pradžios jie neplanavo, tačiau pabrėžė, kad jų ekipoje pavojingi visi trys penketukai.
 
„Ne – tokia rungtynių pradžia nebuvo trenerio nurodymas. Žinoma, mes vykdome trenerio nurodymus ir viską atidirbame treniruotėse. Mūsų ekipoje yra trys penketai, kurie visi yra labai pavojingi. Savo žaidimą grindžiame atakomis, puolame link vartų, todėl pelnome įvarčius“, - po mačo teigė puolėjas.
 
„Kaunas Hockey“ legionieriaus teigimu, motyvacijos komandai pridėjo ir dukart prieš oponentus reguliariajame sezone prarasti taškai.
 
„Tie mačai padėjo geriau nusiteikti – su šiuo priešininku mačai buvo sunkūs būtent dėl to, kad jiems nusiteikdavome ne taip stipriai, kaip prieš kitus varžovus. Atkrintamosiose varžybose dar viskas priešakyje ir mūsų dar laukia daug rungtynių.
 
Dėl nusiteikimo kitoms rungtynėms galiu tik pasikartoti: mes jau buvome užlipę ant to paties grėblio, todėl kitiems mačams ruošimės taip pat, kaip ir šio vakaro rungtynėms.“
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas