hockeypunks.lt 2020 m. kovo 25 d. 15:06 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Čempionai turi paaiškėti ne kabinetuose

Sostinės „Hockey Punks“ vadovas Šarūnas Kuliešius įvertino pasibaigusį sezoną.

Šarūnas Kuliešius
Jurij Rozovskij nuotr.
Šarūnas Kuliešius

Lietuvos ledo ritulio kaip ir daugelio kitų sporto šakų pirmenybės baigėsi anksčiau laiko. Turnyras buvo nutrauktas pusfinalių serijos metu. Nuspręsta, kad čempiono ir prizininkų šį sezoną nebus.

 

„Aišku, palaikome Lietuvos ledo ritulio asociacijos tarybos sprendimą dėl to, kad neskirti „kabinetinių” čempionų. Nebent tokia situacija būtų numatyta lygos įstatuose. Mano nuomone, čempionai turi paaiškėti aikštelėje, o ne balsavimo būdu. Manau, tuo vadovavosi ir daugelio Europos ir pasaulio ledo ritulio lygų atsakingi asmenys”, - sakė Vilniaus „Hockey Punks“ ekipos vadovas Šarūnas Kuliečius.

 

- „Kaunas Hockey” komandos vadovas Petras Nausėda po sezono kalbėjo, kad finale ruošėsi kovoti prieš „Geležinį Vilką”, nors prieš pirmenybių sustabdymą „Hockey Punks” serijoje pirmavo 2-1 ir jums buvo likęs tik žingsnis iki finalo. Ir kad bet kurią komandą jie būtų įveikę finale sausu rezultatu. Ką apie tai manote?

 

- Aš nežiūriu rimtai į Petro žodžius. Pernai jie prieš pusfinalį su mumis irgi jautėsi labai užtikrintai, bet finale žaidė „Hockey Punks” ir „Energija”. O dėl mūsų ir „Geležinio vilko“ ir dvikovos, tai sutinku su tuo, kad serijoje atrodėme šiek tiek susikaustę. Ir noriu pagirti varžovą - antrose ir trečiose rungtynėse jie žaidė tikrai gerai. Manau, mūsų  žaidėjus slėgė šio pusfinalio favorito statusas - juk reguliaraus sezono turnyro lentelėje mes priekyje buvome gana toli. O varžovai žaidė lengvai, iš jų pergalių per daug niekas nesitikėjo. Iki ketvirtųjų serijos rungtynių, kuomet nutrūko čempionatas (2:1 pirmaujant „Hockey Punks“) per 9 tarpusavio rungtynes sezone nugalėjome 7 kartus ir natūralu, kad galvojome apie finalą.

 

- Kaip vertintumėte komandos naujokų, patirties Lietuvos rinktinėje turinčių Aivaro Bendžiaus, Povilo Verenio ir Mauro Baltrukonio, Donato Kumeliausko pasirodymą?

 

- Aš mačiau, kad jie stengėsi dėl komandos, nebuvo abejingi. Tai yra labai svarbu. Aišku, kad nebuvo lengva - „Kaunas Hockey“ komandoje šį sezoną turėjo 13 legionierių iš pagrinde Rusijos bei kelis mūsų rinktinės kandidatus, kurių ne visi sezono pabaigoje net į pagrindinę sudėtį papuldavo. Kalbu apie vartininką Artūrą Pavliukovą. Manau, kelsime prieš ateinančius metus legionierių limito klausimą.

 

Todėl mūsų klubo naujokams nebuvo lengva traukti komandą tarpusavio rungtynėse. Be to, visada reikia laiko priprasti prie naujos aplinkos, partnerių, trenerio.

 

- Ką dar galite iš žaidėjų išskirti?

 

- Iš esmės daugiau ar mažiau visi dėjo pastangų. Bet tam tikrame etape jau vien pastangų neužtenka ir turi rodyti rezultatus. Mūsų vartininkas Simas Baltrūnas vėl žaidė puikiai. Kapitonui Edgarui Rybakovui sezonas klostėsi sunkiai, bet jis spėjo pasitaisyti ir patraukė komandą paskutinėse rungtynėse iki sustabdymo. Dar norisi išskirti veteranų gynėjų Rolando Aliukonio ir Andriaus Kaminsko žaidimą, naudingi buvo ir mūsų legionieriai. Ernestas Trukšnys šiemet pakeitė poziciją - iš centro puolėjo tapo gynėju ir sėkmingai debiutavo šalies rinktinėje.

 

Dar apie tai plačiau mūsų vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras pakalbės.

 

- Kokie kito sezono planai?

 

- Planavimas šiuo laiku yra nedėkingas dalykas. Galvoju apie tai, kad svarbiausia išliktų visi sveiki ir pragyventume tą sudėtingą momentą.

 

Bet, tikiuosi, ateis tas laikas, kai galėsime pradėti kalbėtis apie sekančio sezono planus. Mūsų asociacijos atsakingi asmenys tęs bandymus paleisti Baltijos lygos projektą su latvių ir estų komandomis. Abipusis noras yra, bet pernai nestartavome iš esmės dėl Elektrėnų „Energijos“ pasitraukimo. Tikimės, kad šį tarpsezonį viskas bus iki galo padaryta ir pagaliau pasileisime.

 

Tai yra svarbu, nes Lietuvos žiūrovui jau nusibodo po 6 kartus per sezoną stebėti tas pačias tarpusavyje žaidžiančias komandas. Mes su “Geležiniu Vilku” žaidėme viso 9 kartus!

 

Šiemet jau buvome pradėję kalbėtis apie galimybę dalyvauti atvirajame Latvijos čempionate. Latviai dabar šiek tiek atsargiai po praeito sezono istorijos su Baltijos lyga į mus žiūri. Be to yra abejonių, ar surinktume konkurencingą komandą. Kalbėjomės apie galimybę pasistiprinti kitos Vilniaus komandos žaidėjais ir manau tokiu atveju tikrai būtume konkurencingi. Tai būtų tikrai didelis kokybinis šuolis patiems žaidėjams bei didelė pagalba šalies rinktinei.

 

Bet dabar visų pirma visiems palinkėsiu drausmės, kantrybės ir sveikatos, o mes atėjus laikui mėginsime savo idėjas paversti realybe.

Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas