sportas.info 2011 m. kovo 23 d. 13:16 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Jaunimo rinktinė įveikė visus varžovus

Druskininkuose vykusiame tarptautiniame jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyre stipriausia buvo Lietuvos jaunimo rankinio rinktinė.

   
Savaitgalį Druskininkų sporto centro salėje vyko devintasis, jau tapęs tradiciniu, tarptautinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras. Dėl Lietuvos šaulių sąjungos įsteigtos taurės šiemet varžėsi Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) rinktinė, Druskininkų SC, Varėnos SM, Kauno SM „Gaja“, Vilniaus SM „Tauro“, Elbliongo MKS „Truso“ (Lenkija) rankinio komandos. Turnyrą organizavo ir rėmė Lietuvos šaulių sąjunga, Druskininkų savivaldybė, Lietuvos kariuomenės sporto klubas, Lietuvos rankinio federacija.

Iškilmingame turnyro atidaryme dalyvavo G.Matulionio tėveliai ir sesė, šio turnyro globėja - Druskininkų savivaldybės mero pavaduotoja Kristina Miškinienė, Lietuvos šaulių sąjungos vadas – pulkininkas Antanas Plieskis, šaulių sąjungos pulkininkas Juozas Širvinskas, Lietuvos kariuomenės sporto klubo viršininkas Valentinas Mizgaitis, šauliai, druskininkiečiai ir miesto svečiai.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotoja Kristina Miškinienė  priminė turnyro dalyviams Jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio gyvenimą, jo sportinę veiklą bei palinkėjo turnyro dalyviams būti ne tik gerais sportininkais bet ir gerais, kūrybingais žmonėmis, savo šalies piliečiais.

Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas Juozas Širvinskas pažymėjo, kad Giedrius  nuėjo trumpą bet turiningą  gyvenimo kelią ir palinkėjo visiems būti tokiais pat drąsiais savo šalies patriotais, Tėvynės gynėjais, kaip buvo Jaunasis šaulys Giedrius Matulionis. Po atidarymo Giedriaus artimieji, Lietuvos  šaulių sąjungos vadas pulkininkas Antanas Plieskis,  mero pavaduotoja Kristina Miškinienė, lydimi jaunųjų šaulių padėjo gėles ant Jaunojo šaulio kapo.

 

Turnyre komandos rungtyniavo suskirstytos į du pogrupius. Pirmojo pogrupio varžybose Druskininkų SC komanda rezultatu 27:23 įveikė Elbliongo (Lenkijos) komandą ir 29:19 Vilniaus SM „Tauro“ komandą, kuri po įtemtos kovos 25:24 įveikė Elbliongo (Lenkijos) komandą. Tad pirmame pogrupyje pirma liko Druskininkų SC komanda, II- Vilniaus SM „Tauro“ komanda ir III- Elbliongo komanda. Antro pogrupio varžybose Lietuvos jaunimo rinktinė nesunkiai 20:9 įveikė Varėnos SM ir 27:3 Kauno SM „Gaja“ komandą, o varėniškiai  16:13 įveikė kauniečius. Antrąją varžybų  dieną  dėl V-VI vietų kovojo Kauno SM „Gaja“ ir Elbliongo MKS „Truso“ (Lenkija) rankinio ekipos. Po įtemptos kovos rezultatu 22:21 pergalę šventė Kauno SM „Gaja“ komanda. Dėl III-IV vietų rungtyniavo Vilniaus SM „Tauras“ ir Varėnos SM komandos. Rungtynes rezultatu 27:26 laimėjo ir III vietą turnyre iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Finale dėl Jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyro nugalėtojo vardo aikštelėje susitiko Lietuvos jaunimo rinktinė   ir Druskininkų SC komanda. Visi susirinkusieji stebėjo aukšto lygio varžybas. Abiejų komandų sportininkai  demonstravo veržlų, kovingą žaidimą. Tik rungtynių pabaigoje Lietuvos  rinktinė rezultatu 33:30 įveikė Druskininkų SC komandą ir tapo IX–ojo Tarptautinio jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyro nugalėtojais. Šio turnyro organizatoriai ir rėmėjai Lietuvos šaulių sąjunga, bei kariuomenės sporto klubas apdovanojo komandas prizininkes ir geriausius komandų žaidėjus įsteigtomis taurėmis. Kiekvienos komandos žaidėjams sportinius marškinėlius įteikė Lietuvos kariuomenės sporto klubo viršininkas Valentinas Mizgaitis. Turnyro taurę nugalėtojams – Lietuvos jaunių rinktinės kapitonui įteikė Giedriaus Matulionio sesuo.

Olimpinio čempiono Valdemaro Novickio įsteigtas prizas geriausiam turnyro vartininkui - atiteko Lietuvos jaunimo rinktinės vartininkui Edmundui Pelėdai, kurį įteikė pats Valdemaras Novickis.

Geriausiais komandų žaidėjais XI tarptautiniame jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyre buvo pripažinti: Ernestas Lapinskas (Varėna), Marius Bulkevičius (Vilnius), Lukas Feoktistovas (Druskininkai), Andrius Rinkevičius (Kaunas), Karol Radecki (Elbliongas, Lenkija) ir Aurimas Žemaitis (Lietuvos jaunimo rinktinė). Šio turnyro dalyviai ir komandų vadovai dėkingi šio turnyro organizatoriams: Druskininkų Savivaldybei, Lietuvos šaulių sąjungai, Lietuvos kariuomenės sporto klubui, kurie komandų žaidėjus apdovanojo marškinėliais su Jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyro emblema, suteikė nemokamą nakvynę bei maitinimą.
     

Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas