rankiniolyga.lt 2011 m. balandžio 14 d. 13:40 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Paaiškėjo "Iššūkio taurės" finalininkai

Likus sužaisti vienerias LRL lygos "Iššūkio taurės" grupės varžybų rungtynes „VHC Šviesa“ ir „Granitas-Gaja-Karys“ jau užsitikrino vietas turnyro finale.

avgi.lt nuotr.
Nors Lietuvos rankinio lygos "Iššūkio taurės" (rungtynės dėl LRL  vietos) turnyre dar liko sužaisti po vienas rungtynes grupėss varžybose, bet Kauno„Granito-Gajos-Kario“ ir Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos užsitikrino pirmąsias vietas grupėse ir teisę kovoti dėl „Iššūkio taurės“.

Šio turo įdomiausia kova vyko Kaune, kur Varėnos „Ūlos“ komanda bandė išplėšti pergalę prieš daugkartinius Lietuvos čempionus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus ir pakovoti dėl teisės dalyvauti „Iššūkio taurės“ finale. Pirmąjį rungtynių kėlinį Varėnos rankininkai, kaip lygūs su lygiais, kovėsi prieš aikštelės šeimininkus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus  ir pasibaigus kėliniui aikštelę paliko turėdami minimalų deficitą (17:16). Antrajame kėlinyje „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai suaktyvino gynybą, kurioje viena po kitos geso Varėnos „Ūlos“ atakos. Įpusėjus antrajam kėliniui Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ priekyje jau – 9 įvarčiais. Pasinaudoję „Ūlos“ komandos rankininkai, kauniečių atsipalaidavimu ir jaunesniųjų  „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų klaidomis sušvelnino rezultatą iki 3 įvarčių 31:28.

Edvinas Balčiūnas (Kauno „Granito-Gajos-Kario“ žaidėjas): "Rungtynių pradžia buvo sunki, su varėniškiais žaidėme visą kėlinį lygiai. Tokio prasto pirmojo kėlinio priežastis, priešininkų neįvertinimas ir pernelyg didelis atsipalaidavimas. Antrąjį kėlinį pradėjome žaisti taip, kaip gebame ir iškarto rezultatas pradėjo didėti mūsų naudai. Rungtynių pabaigoje leidome patirties pasisemti jaunesniems ir mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tai leido varžovams sušvelninti rezultatą.

Finale susitiksite su Vilniaus „VHC Šviesa“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
Manau, kad komandų galimybės laimėti taurę yra lygios, laimės ta komanda, kuri labiau norės ir žinoma kuriai labiau seksis. Tikiu, kad bus tikrai atkakli kova."

Gražvydas Sereičikas (Varėnos „Ūlos“ komandos žaidėjas): "Pirmąjį kėlinį komanda sužaidė gerai, neleido varžovams pabėgti į priekį, o antrajame kėlinyje pritrūkome jėgų. Šiose rungtynėse negalėjome tinkamai pasipriešinti, nes komanda atvažiavo ne pilnos sudėties, o žaidžiant prieš  Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus nepilna sudėtim tikėtis pergalės yra naivu. Taip pat, kai kuriems komandos žaidėjams trūko ir didesnės motyvacijos."

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“
įvarčiai: Paulius Zėringis 8/1, Valdas Jarukas, Paulius Šarkauskas ir  Arūnas Gudaitis po 6, Andrius Šarkus 4, Edvinas Balčiūnas 1.
2 min.: Paulius Šarkauskas kartą.
7 m.: 3/1

Varėnos „Ūla“
įvarčiai: Sergejus Krupovičius 6, Gražvydas Sereičikas 5/2, Donatas Leknickas, Evaldas Griežė po 4, Kęstutis Krisiulevičius ir Laurynas Plytnikas po 3, Gediminas Barysas 2, Augustas Šimukonis 1.
2 min.: Donatas Leknickas, Evaldas Griežė, Sergejus Krupovičius, Gediminas Barysas.
7 m.: 2/2Vilniaus „VHC Šviesa“ toliau tęsia savo pasirodymus „Iššūkio taurėje“ triuškindama priešininkus. Jau antrą kart vilniečių auka tapo Utenos „HC Utena“ komanda, kuri savo sirgalių akivaizdoje buvo palaužta 16 (24:40)įvarčių skirtumu. Prieš pradedant antrąjį kėlinį vilniečiai jau turėjo 12 taškų pranašumą (10:22).

Mindaugas Urbonas (Utenos „HC Utena“ komandos žaidėjas): "Pagrindinėmis pralaimėjimo priežastimis įvardinčiau, jog nesugebėjome apsiginti nuo vilniečių greitų kontratakų abejuose kėliniuose, antra - sunkiai sekėsi žaisti mums komandinį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Šiose rungtynėse mūsų gretose puikiu žaidimu išsiskyrė tik brolis Arūnas Urbonas, kuris buvo rezultatyviausias, o vilniečių komandoje sunku būtų ką nors išskirti, nes jie žaidė komandinį žaidimą, aiškaus lyderio nebuvo."

Šarūnas Šeduikis (Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos žaidėjas): "Žaisti savo gimtajame mieste yra visada malonu. Džiaugiuosi, kad mūsų komandai pavyko gerai pasirodyti ir laimėti rungtynes. Kalbant apie varžovus, jautėsi, kad Utenos „HC Utena“ komandai trūko komandinio žaidimo, žaidėjai per ne lyg daug piktnaudžiavo individualiais veiksmais. Manau tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Utenos „HC Utena“ ekipai nepavyko labiau pasipriešinti mums."

 Finale susitiksite su Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
„Granito-Gajos-Kario“ rankininkai visąlaik pasižymi kovingumu, nors ir sezono viduryje netekę savo lyderio V. Juozaičio, kauniečiai lygiaverčiai kovoja su kitomis Lietuvos rankinio lygos komandomis ir pasiekė daug pergalių. Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komandos rankininkus vertiname, kaip lygiaverčius varžovus. Pergalę švęs ta komanda, kuri labiau sukovos, padarys mažiau klaidų, kuriai tą dieną labiau seksis.
 
Utenos „HC Utena“
įvarčiai: Arūnas Urbonas 10/2, Tadas Mikuckas 4/1, Mindaugas Urbonas ir Andrius Ugianskis po 3, Karolis Vilutis 2, Tautvydas Banys ir Šarūnas Ugianskis po 1.
2 min.: Karolis Vilutis 2, Tadas Mikuckas, Tomas Čiužas, Mindaugas Agurkis po kartą.
7 m.: 5/3

Vilniaus „VHC Šviesa“
įvarčiai: Šarūnas Šeduikis ir Tadas Jurelevičius po 7, Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius 6, Martynas Žala 4, Vaidas Trainavičius 3, Artūras Švilpa 2, Domantas Čiuplinskas 2/1, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Martynas Lukšta po 1
2 min.: Tomas Bernatavičius, Tadas Jurelevičius, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Artūvilpa Švilpa po kartą.
7 m.: 2/1Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas