2010 m. vasario 2 d. 19:44 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Algirdas Paulauskas sulaukė LKF pasiūlymo

Krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje nuspręsta šalies moterų krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas siūlyti Algirdui Paulauskui

A. Paulauskas trečius metus treniruoja Kursko "Dinamo" (Rusija) komandą
Alfredo Pliadžio nuotr.
A. Paulauskas trečius metus treniruoja Kursko "Dinamo" (Rusija) komandą

 
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje vasario 2 d. Vilniuje nuspręsta šalies moterų krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas siūlyti Algirdui Paulauskui. 50-metis krepšinio specialistas trečius metus treniruoja Kursko "Dinamo" (Rusija) komandą. LKF Vykdomojo komiteto posėdyje iš viso buvo svarstomos penkios kandidatūros. Į šalies moterų krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio postą dar pretendavo Šarūnas Sakalauskas, Linas Šalkus, Romualdas Petronis ir Gintaras Kručkauskas.
 

"Po ilgų diskusijų ir pasisakymų LKF vadovai buvo įgalioti derėtis su A. Paulausku, - spaudos konferencijoje sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Anot jo, A. Paulausko pasirinkimą lėmė didžiulė jo patirtis. "Jis puikiai pažįsta ir varžoves, ir jų trenerius. Belieka suderinti sąlygas. Manau, kad A. Paulauskas per savaitę pateiks atsakymą", - sakė M. Balčiūnas. Jei su A. Paulausku nepavyks susitarti dėl sąlygų, rinktinės vairas greičiausiai bus siūlomas Š. Sakalauskui. A. Paulauskas Lietuvos moterų rinktinei yra vadovavęs 2003-2007 metais. 
 

 

Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio postas liko laisvas po 2009 metų Europos čempionato, kai dėl prasto komandos pasirodymo atsistatydino Rūtenis Paulauskas. M. Balčiūnas sakė, kad Lietuvos moterų rinktinės vyriausiasis treneris uždirbs mažiau nei vyrų nacionalinės komandos strategas. "Kiek uždirbs, paskelbsime po derybų", - sakė M. Balčiūnas.
 

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris turėtų būti tvirtinamas kovo pradžioje vyksiančiame LKF Vykdomojo komiteto posėdyje.

M. Balčiūno teigimu, Lietuvos moterų rinktinei bus keliamas uždavinys patekti į 2011 metais Lenkijoje vyksiančias Europos pirmenybes, o po to jose iškovoti kelialapį į Londono olimpines žaidynes.
 

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų rinktinės vyriausiuoju treneriu patvirtintas Vitoldas Masalskis, o merginų - Ramunė Kumpienė, jaunių (iki 18 metų) vaikinų rinktinę treniruos Kazys Maksvytis, o merginų - Aurimas Jasiulionis, jaunių (iki 17 metų) vaikinų rinktinei vadovaus Darius Dikčius, jaunių (iki 16 metų) vaikinų rinktinei - Arūnas Visockas, o merginų - Stasys Žaliabarštis.
 

LKF Vykdomojo komiteto posėdyje taip pat nutarta į Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos padalinio ("FIBA Europe") valdybą siūlyti LKF generalinį sekretorių M. Balčiūną, į Apeliacijų komisiją - Romualdą Brazauską, į Varžybų komisiją - Vydą Gedvilą, į Finansų komisiją - Rimantą Cibauską, į Techninę komisiją - Kęstutį Pilipauską, į Moterų krepšinio komisiją - Arvydą Tamašauską, o į jaunimo krepšinio komisiją - Dainių Čiuprinską.
 

"Jei gautumėme dvi-tris vietas komisijose ir man pavyktų patekti į "FIBA Europe" valdybą, būtų geras rezultatas", - sakė M. Balčiūnas. LKF atstovu Didžiojoje Britanijoje buvo patvirtintas Britanijos lietuvių krepšinio lygos prezidentas Kęstutis Dobrovolskis.

Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Kibirkšties“ klube – netikėtos permainos
2020 04 28
Permainos
Dainius Virbickas palieka Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vadovo postą, jį pakeis Justas Jankauskas.
R.Javtokas: „Vienas ėjau gatve ir verkiau“
2020 04 27
Žvilgsnis
#ŽalgirisOnAir. Robertas Javtokas: apie pasiaukojimą, įsimintiniausius titulus bei ašaras Atėnų olimpinėse žaidynėse (VIDEO).
Karantino metu – pratybos su NBA atstovais
2020 04 27
Naujovė
Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą.
 
„Nuostabus karantinas… juokauju, aišku“
2020 04 30
A lyga
Patyręs futbolininkas Valdemaras Borovskis teigia, kad karantino mėnuo suteikė daugiau laiko pamąstymams.
„Gintros“ futbolininkės atnaujino treniruotes
2020 04 29
Moterų futbolas
Visą pasaulį apėmusi pandemija priverstinai sustabdė įsibėgėjusį pasaulio sporto traukinį, o jį teko stabdyti ir Šiaulių „Gintros-Universiteto" merginoms.
„EEuro 2020“ tapo neįkainojama patirtimi
2020 04 29
E-Sportas
LFF efutbolo rinktinė pirmadienį baigė savo pasirodymą kovoje dėl patekimo į „eEuro 2020“ turnyre, išlikdama tarp Europos stipriausiųjų dvidešimtuko.
Maratonininkams motyvaciją kelia mėgėjai
2020 04 29
Maratonas
Bėgikai prisipažįsta, kad treniruočių krūviai nevykstant varžyboms yra mažesni, tačiau motyvacijos kasdien bėgioti nesumažėjo, o kai kuriems net padidėjo.
Kai visos durys užsitrenkė, atsivėrė naujas
2020 04 27
Interviu
Trišuolininkė Dovilė Kilty: „Viskas priklauso nuo žmogaus: kokius tikslus išsikelsi, tokių ir sieksi. Aš išsikėliau tikslą pasiekti Lietuvos rekordą.“
Atšauktas lengvosios atletikos čempionatas
2020 04 24
Lengvoji atletika
Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos neįvyks dar vienas didelis sporto renginys - Europos lengvosios atletikos čempionatas.
 
Gavus leidimą, bus galima žaisti tenisą
2020 04 22
Tenisas
Atsižvelgiant į LR vyriausybės leidimą, nuo balandžio 27 d. Vilniuje atidaromi lauko teniso kortai šalia SEB arenos ir Bernardinų sode.
Teniso kortų ypatumai
2020 04 22
Tenisas
Skirtingos teniso dangos turi skirtingą poveikį žaidėjams, todėl svarbu žinoti, kuo jos pasižymi.
LTS klausia SAM: ar galima žaisti tenisą?
2020 04 15
Tenisas
Lietuvos teniso sąjunga (LTS) kreipėsi į ministeriją: prašo paaiškinti ar karantino metu galima žaisti tenisą.
Čempiono treniruočių partneriu tapo tėvas
2020 04 28
Karatė
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė kylanti žvaigždė Paulius Žimantas karantino metu turi naują partnerį – savo tėvą Ramūną.
Imtynių treneris keičia profesiją
2020 04 23
Imtynės
Imtynių treneris, teisėjas ir varžybų organizatorius Arvydas Krikščiūnas– radikalių permainų kelyje.
COVID-19 susirgo Lietuvos boksininkas
2020 04 14
Koronavirusas
Koronavirusas palietė ir dar vieną Lietuvos sporto atstovą. COVID-19 susirgo olimpinės rinktinės kandidats boksininkas Tadas Tamašauskas.
 
UCI pratęsė varžybų sustabdymą
2020 04 15
Dviračiai
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą iki liepos 1 d.
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Subliuško rankininkų svajonė
2020 04 24
Rinktinė
Lietuvos rankininkus pasiekė liūdna žinia - Europos rankinio federacija nutraukė atrankas į svarbiausius čempionatus ir Lietuvos komandas paliko ant ledo.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
 
Lietuvos čempionatai nugalėtojų neturės
2020 04 18
Tinklinis
Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Vykdomasis komitetas šią savaitę svarstė klausimus dėl visų amžiaus grupių čempionatų baigties.
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
Iš tikro automobilio – į virtualų pasaulį
2020 04 24
Auto
Kol visos pasaulio lenktynės sustabdytos, lenktynininkas Gustas Grinbergas treniruojasi namuose.
Karantinas pakeitė lenktynininkų planus
2020 04 20
Situacija
Kauno technikos kolegijos „KTK Racing Division“ komandos pasiruošimas vyksta ne tik šiam, bet tuo pačiu ir 2021 metų sezonui.
Virtualų ralį laimėjo R. Steponavičius
2020 04 16
E-Sportas
Finišavo Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus ralio čempionato (e-LARČ) specialusis neįskaitinis etapas.
 
Visas gyvenimas – žiemos sportui
2020 04 25
Žvilgsnis
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pradininkui Antanui Vilčinskui nebuvo lengva laužti ledus. Bet įveikti kliūtis padėjo jo šeima.
Ledo ritulio rinktinės - aukštumose
2020 04 24
Ledo ritulys
IIHF paskelbtame 2020 metų ledo ritulio rinktinių reitinge, Lietuvos rinktinės gerino savo pozicijas ir užima aukščiausias pozicijas per visą istoriją.
Įsibėgėja Kauno ledo arenos statybos
2020 04 23
Arena
Nors Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas, naujoji Kauno ledo arena įgyja vis naujus kontūrus.
Nuotolinėse varžybose - 9 šalių lankininkai
2020 04 30
Šaudymas iš lanko
Kol oficialios varžybos lauke dar vykti negali, „Žaliasis lankas“ surengė nuotolinį turnyrą, kuriame varžėsi 35 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.
M. Valčiukaitė: „Keista grįžti ant vandens“
2020 04 29
Irklavimas
Sušvelninus karantiną, Lietuvoje atsirado galimybė sportuoti pajėgiausiems irkluotojams. Tiesa, Trakuose jiems teks verstis senomis valtimis.
Ką D.Rapšys veikė Vilniaus baseine naktį?
2020 04 29
Žvilgsnis
„Tikrai nesitikėjau, kad čia viskas bus taip”, - prisimena aktoriumi tapęs Danas Rapšys, ne kartą nuostabą išreiškęs panevėžietiškai: „Tu durns...“
 
Vilniuje atnaujinami sporto aikštynai
2020 04 27
Bazės
Sostinėje iki rudens bus atnaujinta 12 sporto aikštelių ir stadionų prie švietimo įstaigų (VIDEO).
Lietuvą labiausiai garsina sportininkai
2020 04 27
Tyrimas
Remiantis „Baltijos tyrimų“ duomenimis, Lietuvos sportininkų nepavyko aplenkti ne tik šalies menininkams, bet ir mokslininkams.
Černobylio pragare – ir garsus lengvaatletis
2020 04 26
Žvilgsnis
Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavime dalyvavęs ieties metikas ir treneris E.Matusevičius net ten rasdavo laiko pasportuoti.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas